Večer mladých+víkendovka Rtyně v Podkrkonoší 8.-9.2.2019

27.01.2019 18:27

Ahojky,

už se nám pomalu blíží další měsíc a s ním přichází i další VMko, které ovšem nebude ledajaký, protože bude pod záštitou naší budoucí animátorky Marušky Jirmanové :)

Již 8.2. od 18:30 proběhne další Večer mladých ve Rtyni v Podkrkonoší - tentokrát na téma "Vztahy, aneb co je v nich důležité a co né". Přednášet toto téma budou manželé Šimonovi, což jsou lidi, kteří na náchodsku chystají přípravy na manželství, avšak jejich povídání bude upraveno pro nás - trochu mladší lidi... :)
Možná si říkáte, že toto VMko mělo být v České Skalici, ale jelikož nám nedopadly naše vyhlídnuté prostory, tak jsme zvolili Stotinku ve Rtyni v Podkrkonoší (což je dobře dostupná chalupa, asi 15 min od místního vlakového nádraží, případně se dá v blízkosti zaparkovat s autem).

A jak již z nadpisu vyplývá, pro zájemce je také možnost přespat až do soboty 9.2., kdy budeme mimo jiné pokračovat tématem z VMka. Další program bude ovšem záviset na Vás a na Vaší volbě, zda budete chtít prožít spíš klidný den (čaj, kamna, povídání si, promítání, nějaká stolní či karetní hra, pohodička atd.), nebo zda máte chuť spíš prožít něco akčního, drsnějšího -> jsme na kopci - okolo docela dost sněhu - snad - teď tam je - perfektní místo na sáňkování, kluskování, bruslení. sjíždění na igelitu, nebo běžky? Zvolit si budete moct buď v příspěvku na fb (Vikariát Náchod), který se tam již brzy objeví, nebo nás můžete jakkoliv kontaktovat.

Podrobnější info a přesné umístění chaty poskytneme co nejdříve.

Těšíme se na Vás
Káťa, Anežka, Michal, Jirka+